עיסוי לנשים בהריון

עיסוי לנשים בהריון הוא אחת הדרכים הטובות ביותר לאם לעתיד יכולה להירגע ולהרגיש טוב יותר במהלך ההריון. לעיסוי השפעות טיפוליות עוצמתיות הכוללות שיפור זרימת הדם, דפוסי שינה משופרים, מצבי רוח טובים יותר והפחתת כאב. לא רק זה, אלא שעיסוי לנשים בהריון רגיל מגביר את הרפיית השרירים סביב המפרקים ועוזר להפחית חרדה ומתח. עיסוי לנשים בהריון יכול גם לעזור להפחית את כל תופעות הלוואי הקשורות להתמצאות הורמונלית.

האם מותר מסאז בהריון? וכיצד עיסוי לנשים בהריון יכול להקל על הריון

עיסוי לנשים בהריון עוזר להקל על תסמינים לא נוחים הקשורים להריון כמו מתח שרירים וכאבי גב. המטפל יכול ללוש ולמתוח שרירים בעדינות, מה שמפחית את הלחץ בגוף ומגביר את זרימת הדם, ומזין תזונה חיונית לתינוק דרך השליה.

בטיחות ואמצעי הזהירות של מסאז טרום לידתי

חשוב לאמהות המצפות להיות מודעות לפרוטוקולי הבטיחות סביב מסאז טרום לידתי. כדי להבטיח סביבה בטוחה, מומלץ לאמהות המצפות לחפש איש מקצוע בעל הסמכה ובעל ניסיון רב במתן עיסויים טרום לידתיים. בנוסף, יש לנקוט באמצעי זהירות ספציפיים כגון הימנעות מעיסוי רקמות עמוק באזור הבטן בזמן ההריון והישארות בשכיבה על הצד במהלך ההליך במידת האפשר.

סוגים שונים של טכניקות עיסוי המשמשות במהלך ההריון

עם ההריון מגיעים הרבה כאבים, ולכן טיפול בעיסוי יכול להועיל להפליא לאמהות לעתיד. ישנן מספר טכניקות עיסוי שניתן להשתמש בהן כדי למקד כל אי נוחות שהאם חווה. משיכות קלות של העיסוי השוודי ללחץ נוקב יותר מעיסוי רקמות עמוק, מעיסוי לנשים בהריון המתמקד במחלות ספציפיות ועד שיאצו שפועל לפתיחת מסלולי אנרגיה, יש מגוון שיטות זמינות כדי להפוך את ההריון לנוח ככל האפשר.

תפקידו של עיסוי לנשים בהריון בקידום התפתחות עוברית בריאה

עיסוי לנשים בהריון הוא דרך מצוינת לעזור לאמהות לעתיד להישאר בריאות ונוחה כאשר גופן עובר את כל השינויים הקשורים להריון. מטפל בעיסוי מיומן יכול לכוון לאזורים הזקוקים לתשומת לב נוספת כדי להפחית כל אי נוחות במהלך ההריון, תוך שהוא מספק יתרונות רבים הן לאם והן לעובר. עיסוי מגביר את זרימת הדם ומגביר את החמצן לתינוק, ועוזר לתמוך בהתפתחות עוברית בריאה. זה יכול גם להפחית את הורמוני הלחץ אצל נשים בהריון, מה שעשוי לעזור לקדם תזונה טובה יותר עבור העובר. יתר על כן, מחקרים מראים כי תינוקות שנולדו לאחר קבלת מסאז טרום לידתי עולים יותר במשקל ופיתוח קוגניטיבי משופר בהשוואה לתינוקות שלא קיבלו עיסוי במהלך ההריון.

יתרונות רגשיים והפסיכולוגיים של עיסוי לנשים בהריון

מסאז טרום לידתי מספק יתרונות רגשיים ופסיכולוגיים רבים לאמהות המצפות במהלך ההריון. סוג עיסוי מיוחד זה יכול לעזור לשפר את מצב הרוח, להירגע, להפחית מתח ולשפר את איכות השינה.

שימוש בארומתרפיה ובשמנים אתריים בעיסוי לנשים בהריון

עיסוי לנשים בהריון הוא חוויה נפלאה לאמהות לעתיד והשימוש בארומתרפיה ובשמנים אתריים יכול להפוך אותו למהנה עוד יותר. ארומתרפיה משתמשת בכוח הריח כדי לקדם תחושות של רגיעה, להפחית מתח וחרדה ולהעצים את חווית העיסוי הכוללת. השימוש בשמנים אתריים במסאז טרום לידתי עוזר להרגיע שרירים כואבים, להמריץ את זרימת הדם ולעזור להחזיר את הבהירות הנפשית. יחד עם משיכות עיסוי מיומנות, שמנים אתריים מעמיקים את איכות הריפוי ותורמים לרמות נוחות מיטביות במהלך תהליך הטיפול. מסאז טרום לידתי עם ארומתרפיה הוא גישה אידיאלית שיכולה לאפשר המשך נוחות לאורך ההריון לאם ולעובר כאחד.

מחירון עיסוי לנשים בהריון

זמן מחיר
30 דק' 180 ש"ח
45 דק' 245 ש"ח
60 דק' 295 ש"ח
75 דק' 345 ש"ח
90 דק' 395 ש"ח

בחירת מסאז