1. ברוכים הבאים לאתר spa2us.co.il (להלן: "גינון פיקס" או "האתר") הוא אתר המשמש כאתר אינפורמטיבי בו תוכלו למצוא מידע מגוון בכל הקשור לעבודות גינון מכל סוג, המתבצעות על ידי חברות גינון וגננים פרטיים. כמו כן, ניתן באמצעות השארת פרטי קשר בטופס מקוון לקבל הצעות מחיר מבעלי מקצוע רלוונטיים. הינכם מוזמנים לקחת בפעילות האתר חלק בכפוף להסכמתכם לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן.
 2. השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן. משמעות המושג "תוכן" בהסכם זה היא כל תוכן מילולי, קולי, חזותי וכיו"ב.
 3. מפעילת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת על פי שיקול דעתה הבלעדי וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.
 4. ידוע למשתמשי האתר כי עלולים להופיע באתר, בתום לב, אי דיוקים או שגיאות ומפעילת האתר לא תישא באחריות כל שהיא בהקשר זה.
 5. משתמשי האתר מצהירים כי הינם בעל כשרות משפטית ובגיל מספק על פי חוק על מנת ליצור חוזה מחייב.
 6. ככל ומשתמשי האתר אינם מסכימים לתנאי השימוש שלהלן, עליכם להימנע משימוש באתר לאלתר.
 7. אין לעשות שימוש באתר המהווה או עלול להיות עבירה פלילית או עוולה אזרחית בהתאם להוראות כל דין ו/או הפוגע בזכויות צד שלישי.
 8. תנאי השימוש מנוסחים בלשון רבים לצרכי נוחות בלבד ומיועדים כמובן לשני המינים.
 9. השימוש באתר זה כפוף למדיניות הפרטיות של האתר, המהווה חלק בלתי נפרד מתנאי השימוש. מפעילת האתר ממליצה לקרוא את מדיניות הפרטיות בלינק שלהלן: מדיניות הפרטיות של אתר עולם של ספא.

תוכן האתר

 1. מפעילת האתר שואפת לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות, עם זאת יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג' או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. לכן, מפעילת האתר איננה יכולה להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת וברור למשתמשי האתר כי לא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות/הורדת האתר.
 2. ידוע למשתמשי האתר, כי קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר. מפעילת האתר אינה אחראית לתכנים המופיעים באתרים חיצוניים ומשתמשי האתר לא יעלו כנגד מפעילת האתר טענה לגבי תוכן המופיע באתרים חיצוניים.
 3. אין להפעיל או לאפשר להפעיל כל יישום מחשב או כל אמצעי אחר, לרבות תוכנות מסוגCrawlers, Robots וכדומה, לשם חיפוש, סריקה, העתקה או אחזור אוטומטי של תכנים מתוך האתר. בכלל זה, אין ליצור ואין להשתמש באמצעים כאמור לשם יצירת לקט, אוסף או מאגר שיכילו תכנים מהאתר.
 4. התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של מפעילת האתר ואין לעשות בהם שימוש אשר נוגד את האמור בתנאי שימוש אלו, למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.
 5. יובהר כי אתר גננים פלוס איננו משמש אתר מכירות ומפעילת האתר לא תיחשב כמוכר ו/או מציע לשירותים כלשהם למשתמשי האתר ו/או צד לעסקה. כל התקשרות של משתמשי האתר עם נותני השירותים נעשית במישרין מולם.
 6. מפעילת האתר אינה מעסיקה ספקים או קשורה לפעילותם בנוגע לכך שירות שיספקו. בעצם השימוש באתר, משתמשי האתר מסכימים ומודעים לכך.
 7. מפעילת האתר לא תהא אחראי להתקשרות שתיווצר בין גולשי האתר ומשתמשיו לבין נותן שירות (בעלי מקצוע או מי מטעמו), והיא איננה ולא תהא אחראית בשום אופן על טיב השירות או על איכות השירות של נותן השירות, לרבות לא לאיכות ביצוע העבודה, לתנאי הרכישה, הליכי הרכישה, מחלוקות, מקרים פליליים, אספקת השירותים או כל דבר אחר שמציע צד שלישי, נותן שירות או ספק.
 8. מפעילת האתר אינה אחראית, ולא תשא, במישרין או בעקיפין, בכל נזק כלשהו, כספי או אחר, שנגרם למשתמש כתוצאה מגרום צד שלישי, מעבודת נותני השירות או בעלי המקצוע, וכן כתוצאה בשימוש במידע הנמצא באתר, לרבות הפסד הכנסה או רווח אשר יגרמו מכל סיבה שהיא.
 9. מפעילת האתר אינה אחראית על שום מידע או ייעוץ שנתקבל דרך שירותי ועמודי האתר, ואינה אחראית לשירותים או מוצרים המתקבלים או מוצגים באתר. המידע המוצג בגננים פלוס איננו מהווה תחליף להיוועצות מקצועית. אין להסתמך על המחירונים הכלליים (אשר נאספו וגובשו בהתאם למידע חופשי הנמצא ברחבי המרשתת), המידע, התמונות, או כל דבר אחר המופיע בדפי האתר כעל גורם מחייב או מקצועי.
 10. על אף שנעשה מאמץ לרכז ולעבד את התכנים הללו, יתכן שבתהליך קליטתם, עיבודם ופרסומם יפלו טעויות. אם ברצונך להשתמש בתכנים אלה עליך לבדוק אותם ולאמתם. אין בפרסומם משום המלצה או חוות דעת והם אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. לכן, כל החלטה בדבר השימוש בתכנים כאמור שתמצא באתר תיעשה על אחריותך בלבד.
 11. באתר קיים מידע הנפוץ ברחבי האינטרנט, לרבות אינדקס עסקים, מחירונים, שמות של חברות גינון או גננים פרטיים ועוד. במידה ועסקך מופיע באחד מן מדורי האתר וברצונך להסיר את המידע אודותיך, צור עמנו קשר. חלק מן המידע נשלח ע"י גולשי האתר, או בהמלצות אנונימיות לכתובת הדוא"ל שלנו להוספת עסקים וחברות גינון, על כן אנו פועלים בדרך "הודעה והסרה".
 12. משתמשי האתר מודעים לכך כי ייתכן ופרטיהם יועברו לספקי צד שלישי לצורך קבלת הצעות מבתי עסק ובעלי מקצוע שונים, זאת על מנת שיוכלו להנות מכלל השירותים המוצעים בו.

הסכמה לקבלת פרסומות

 1. בעת מילוי הטופס במקוון ו/או יצירת הקשר עם מוקד השירות הטלפוני, משתמשי האתר מסכימים לקבל ממפעילת האתר הודעות SMS, הודעות מולטימדיה והודעות דוא"ל עם מידע על שירותים שונים שהמפעילה מעניקה בעצמה או בשיתוף פעולה עם גורמים אחרים.
 2. מפעילת האתר מתחייבת שמספר ההודעות הפרסומיות יהיה מצומצם וכן שבכל עת משתמשי האתר יוכלו להסיר את עצמם מרשימת התפוצה לקבלת פרסומות בהתאם להסבר שיופיע בבירור בכל הודעה פרסומית שנשלח בהתאם לסעיף 30א לחוק התקשורת (בזק ושידורים) התשמ"ב-1982.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

 1. ידוע למשתמשי האתר כי מפעילת האתר משתמשת בצד שלישי לשם הפעלת מערכת ניהול חיצונית וכי תנאי השימוש של מפעילת האתר כפופים לתנאי השימוש של צד שלישי זה.
 2. מפעילת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת ה-IP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על משתמשי האתר.
 3. על מנת לקבל הצעות מחיר או מידע מגורם שלישי/ספק/נותן שירות או בעל מקצוע, יש להשאיר פרטים בכתב ו/או ליצור קשר טלפוני עם המספר המופיע בגננים פלוס.
 4. על כן, בהשארת פרטים באתר או באמצעות התקשרות טלפונית ו/או מסרון/WHATSAPP/MMS וכיו"ב, משתמשי האתר מאשרים שיועברו פרטיהם לצד שלישי ומסכימים לקבל פנייה חוזרת מנותני שירות לרבות בעלי מקצוע, ספקים, חברות וגופי פרסום בתחום הרלוונטי לגולש, חברות המפרסמות את נותני השירות אשר התעניין משתמשי האתר, חברות המשתפות פעולה עם האתר לצורך הפניית נותני שירות בהתאם לבקשת משתמשי האתר.
 5. יחד עם זאת, מובהר כי מפעיל האתר אינו חולק מידע אישי ומזהה על המשתמש עם אף גוף שלישי ללא הסכמתו ומפעילת האתר פועלת בהתאם לכל דין.
 6. מפעילת האתר תעשה כל שביכולתה להגן על פרטי המשתמשים היוצרים קשר באתר או משתמשים בשירותיו ותכניו. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לא תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר גננים פלוס.

קניין רוחני

 1. האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר למעט תוכן ומידע שנמסר ע"י צד שלישי, נותן שירות, בעל מקצוע או משתמש. הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר גננים פלוס ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר גננים פלוס.
 2. בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי לקבל אישור כתוב מראש ממפעילת האתר.
 3. ידוע למשתמשי האתר כי מפעילת האתר רשאית להעביר את מלוא זכויותיה לצד שלישי ולא תהיה כל טענה מכל מין או סוג בקשר לכך כלפיה.
 4. התכנים והשירותים הניתנים לשימוש באתר יהיו בגדר"AS IS" וככל שיהיו זמינים "AS AVAILBALE". משתמשי האתר מאשרים כי הם בדקו את טיב השירות ומצאו אותם מתאימים לצרכיהם ומטרותיהם. בהתאם לכך, למשתמשי האתר לא תהא כל טענה מכל מין וסוג לרבות תביעות ודרישות כלפי מפעילת האתר בקשר לכך.
 5. על כן, משתמשי האתר מתחייבים לשפות בגין כל נזק, אובדן הכנסה לרבות שכר טרחה והוצאות משפט את מפעלי האתר ו/או מי מטעמם ככל ויפרו את תנאי שימוש אלה.

שונות

 1. משתמשי אתר אשר סבורים כי נפגעו ו/או נתקלו במידע שגוי ו/או לא מדויק מתוכן או מידע שמופיע באתר תוכן שמתפרסם באתר הקשור מסיבה כלשהיא למפעילת האתר, מתבקשים לפנות למפעילת האתר בכתובת מייל [email protected].
 2. מוסכם בזאת בין מפעילת האתר ו/או מי מטעמם לבין משתמשי האתר, כי בהתאם לסעיף 19 לחוק ההתיישנות, תשי ח-1958, כחוזה נפרד בכתב – נקבע כי על תנאי שימוש אלו תחול תקופת התיישנות מוסכמת של שישה חודשים מהמועד הראשוני של פרסומו באתר של התוכן הרלבנטי, נושא פניית המשתמש.
 3. כל פניה של משתמשי האתר למפעילת האתר ו/או מי מטעמם אשר תיעשה בניגוד לאמור בסעיף 35, כלומר לאחר תקופת ההתיישנות הנ"ל, תיחשב בבחינת כאילו שלא נעשתה ומפעילת האתר ו/או מי מטעמם יהיו פטורים מהתייחסות לפניית המשתמש. מובהר, כי תקופת ההתיישנות הנ"ל היא המחייבת את הצדדים ולא כל תקופת התיישנות אחרת הקבועה בדין.
 4. מוסכם כי תנאי השימוש יחולו לטובת מפעילת האתר ו/או מי מטעמם ופרשנות תנאי השימוש או איזה מהם לא תיעשה באופן מצומצם כנגדה. כל זכות שלא הוקנתה מפורשות למשתמש תהא שמורה למפעילת האתר ו/או מי מטעמם.
 5. מפעילת האתר תנקוט במירב המאמצים על פנת לטפל בפניות המשתמשים בהקדם האפשרי, ללא כל התחייבות שתיענה לפי דרישת הפונה אלא על פי שיקול דעתה הבלעדי ובהתאם לדין.
 6. בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.